Sihtasutus
Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus
Tel 437 2103
Laupäev, 11. juuli 2020
Algus > Teated

Teated

ALATES 01.07.2020 on võimalik külastada meie kliente. Selleks, et tagada klientide turvalisus oleme kehtestanud KÜLASTUSTELE REEGLID.

  • Hooldekeskuse territooriumile võivad siseneda ainult isikud, kes ei ole COVID-19 viirusesse haigestunud ning ei ole olnud viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud haigega. Külastajal tuleb kohapeal, igal külastuskorral täita Terviseameti „COVID-19 tervisedeklaratsioon hoolekandeasutuse külastajale". Igat külastajat kraaditakse enne külastust. 
  • Külastamise soovist palume eelnevalt teada anda TÖÖPÄEVADEL kella 8.00 kuni 16.00 telefonil 437 2069 või e-kirja teel (ravikeskus@suure-jaani.ee). Teiega lepitakse kokku külastamiseks sobiv aeg ja see registreeritakse. Registreerumine on vajalik külastuste hajutamiseks.  Külastuseks on parim ajavahemik 10.00 – 13.00; 14.00 – 16.00 ja 18.00 – 19.00.
  • Ette registreerimata külalisi vastu ei võeta!
  • Palun MITTE hilineda kokku lepitud külastusele! Kui kokku lepitud ajal Te tulla ei saa, siis tuleb kokku leppida uus aeg!
  • Vältimaks otsekontakte ülejäänud hooldekodus viibivate inimestega, toimub külastamine eraldi külastusruumis või territooriumil.

·         Teenusel olevate voodihaigete külastamine toimub erandkorras isiku toas. Külastaja kasutab  isikukaitsevahendeid (jalatsikatted, mask, kindad). Isiku toas on külastusaeg 15-20 min. Isiku tuppa liikumisel, lahkumisel vältida kontakte teiste hooldekodus viibivate inimestega. Külastusele ei ole soovitav kaasa võtta lapsi. 

  • Õuealale lubatakse 1–3 külastajat ühe kliendi kohta korraga. Maksimaalne külastusaja pikkus on 45 minutit. Oluline on hoida distantsi teiste külastajatega, et vältida võimalikku nakatumisohtu.
  • Külastajal tuleb pidada kinni  hügieenireeglitest. Enne kontakti tuleb desinfitseerida käed. Kuivõrd külastajatel ja hooldekeskuse klientidel on suur tõenäosus lähikontaktiks, peavad külastajad kandma kirurgilist kaitsemaski.
  • Klientidele saadetavaid pakke võtame vastu eelneval kokkuleppel ja soovitatavalt kontaktivabalt. Väline pakend desinfitseeritakse hooldekeskuse töötaja poolt. Pakk on 24 tundi karantiinis. Pakk ei tohi sisaldada kiiresti riknevat toidukaupa ja KINDLASTI EI TOHI SISALDADA ALKOHOOLSEID JOOKE!

Palume mõistvat suhtumist, sest ettevaatusabinõude rakendamine on hädavajalik hooldekeskuse klientide ja töötajate kaitseks.

PÜSIGEM TERVED!

 

Lugupidamisega

Marika Tirmaste

Juhatuse liige


 

 

 

Alammenüü
powered by cmsimple.dk