Sihtasutus
Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus
Tel 437 2103
Pühapäev, 20. september 2020
Algus > Teated

Teated

ALATES 26.08.2020 on taas võimalik külastada meie kliente. Selleks, et tagada klientide turvalisus oleme kehtestanud KÜLASTUSTELE REEGLID.

  • Hooldekeskuse territooriumile võivad siseneda ainult isikud, kes ei ole COVID-19 viirusesse haigestunud ning ei ole olnud viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud haigega.
  • Külastamise soovist palume eelnevalt teada anda TÖÖPÄEVADEL kella 8.00 kuni 16.00 telefonil 437 2069 või e-kirja teel (ravikeskus@suure-jaani.ee). Teiega lepitakse kokku külastamiseks sobiv aeg ja see registreeritakse. Registreerumine on vajalik külastuste hajutamiseks.  Külastuseks on parim ajavahemik 10.00 – 13.00; 14.00 – 16.00 ja 18.00 – 19.00.
  • Ette registreerimata külalisi vastu ei võeta!
  • PALUME MITTE HILINEDA KOKKU LEPITUD KÜLASTUAJALE: kui kokku lepitud ajal Te tulla ei saa, siis tuleb kokku leppida uus aeg! Kui hilinete või muudate kokku leppimata külastusaega, siis kokku saamist ei võimaldata! (kuna külastused toimuvad reeglina õues, siis kokku lepitud aegadest kinni pidamine on väga oluline klientide igapäevaelu organiseerimiseks (pesupäevad, toidukorrad) ja külastajate hajutamiseks.
  • NÄDALAVAHETUSEL ON SOBILIKUD KÜLASTUSAJAD ALATES  KELLA 14.00 – 16.30 JA AJAVAHEMIK 18.00 – 19.00. EELNEVALT TULEB AEG KOKK LEPPIDA. Telefon 4372 069 tööpäevadel 8.15 kuni 15.45.
  • Vältimaks otsekontakte ülejäänud hooldekodus viibivate inimestega, toimub külastamine eraldi külastusruumis või territooriumil.

·        Teenusel olevate voodihaigete külastamine toimub erandkorras isiku toas. Külastaja kasutab  isikukaitsevahendeid (mask, kindad). Isiku toas on külastusaeg 15-20 min. Isiku tuppa liikumisel, lahkumisel vältida kontakte teiste hooldekodus viibivate inimestega. Külastusele ei ole soovitav kaasa võtta väikesi lapsi. 

  • Õuealale lubatakse 1–3 külastajat ühe kliendi kohta korraga. Oluline on hoida distantsi teiste külastajatega.
  • Külastajal tuleb pidada kinni  hügieenireeglitest. Enne kontakti tuleb desinfitseerida käed.
  • Klientidele saadetavaid pakke võtame vastu jooksvalt. Pakk ei tohi sisaldada kiiresti riknevat toidukaupa ja KINDLASTI EI TOHI SISALDADA ALKOHOOLSEID JOOKE!

Palume mõistvat suhtumist, sest ettevaatusabinõude rakendamine on hädavajalik hooldekeskuse klientide ja töötajate kaitseks.

PÜSIGEM TERVED!

Lugupidamisega

Marika Tirmaste

Juhatuse liige

 Alammenüü
powered by cmsimple.dk